KONTAKTPERSONER AVALDSNES TOPPFOTBALL

Daglig leder - Avaldsnes Toppfotball Norvald Audun Kaldheim
E-post norvald@avaldsnestoppfotball.no Telefon 977 37 047
Sportslig leder Ove Arnesen
E-post oa@gassco.no
Sportssjef/manager Kolbjørn "Kolla" Fosen
E-post kolla@avaldsnestoppfotball.no
Trener Thomas Dahle
E-post thomas@avaldsnestoppfotball.no
Trener Roger Skulstad Johannessen
E-post roger@avaldsnestoppfotball.no
Utviklingssjef Monica Arnesen
E-post monica@avaldsnestoppfotball.no
Lagleder Norvald Kaldheim
E-post norvald@avaldsnestoppfotball.no
Markedsansvarlig Bengt Haugland
E-post bengt@avaldsnestoppfotball.no Telefon 904 02 502
Styreleder Hallgeir Broen
E-post hallgeir.broen@espira.no telefon 464 27 684

Besøksadresse:

Visnesvegen 77
4262 Avaldsnes