KONTAKTPERSONER AVALDSNES TOPPFOTBALL

Kommersiell leder - Avaldsnes Toppfotball Stian Staveland Nygaard
Tlf: 993 71 044 E-post: stian@avaldsnestoppfotball.no
Daglig leder - Avaldsnes Toppfotball Norvald Audun Kaldheim
E-post norvald@avaldsnestoppfotball.no Telefon 977 37 047
Trener Thomas Dahle
E-post thomas@avaldsnestoppfotball.no
Sportslig leder Ove Arnesen
E-post oa@gassco.no
Utviklingssjef Monica Arnesen
E-post monica@avaldsnestoppfotball.no
Lagleder Norvald Kaldheim
E-post norvald@avaldsnestoppfotball.no
Sportssjef/manager Kolbjørn "Kolla" Fosen
E-post kolla@avaldsnestoppfotball.no
Trener Roger Skulstad Johannessen
E-post roger@avaldsnestoppfotball.no

Besøksadresse:

Visnesvegen 77
4262 Avaldsnes