KONTAKTPERSONER AVALDSNES TOPPFOTBALL

Daglig leder - Avaldsnes Toppfotball Norvald Audun Kaldheim
E-post norvald@avaldsnestoppfotball.no Telefon 97737047
Sportslig leder Ove Arnesen
E-post oa@gassco.no Tlf 911 07 615
Hovedtrener / Headcoach John Arne Riise
E-post riise@avaldsnestoppfotball.no Telefon Kontakt klubb
Trener Roger Skulstad Johannessen
E-post roger@avaldsnestoppfotball.no Telefon 926 37 387
Utviklingssjef Monica Arnesen
E-post monica@avaldsnestoppfotball.no Tlf. 905 33 726
Lagleder A-lag Norvald Kaldheim
E-post norvald@avaldsnestoppfotball.no Telefon 977 37 047
Markeds- og sponsorsjef inkludert media ansvarlig Lene Tønnessen
E-post lene@avaldsnestoppfotball.no Telefon 467 75 062
Styreleder Hallgeir Broen
E-post hallgeir.broen@espira.no telefon 464 27 684

Besøksadresse:

Visnesvegen 77
4262 Avaldsnes